Star Views + Comments Previous Next Search Wonderzine

НовиниАвтори «І просто так…» видалили сцени з Крісом Нотом із фіналу шоу

Після звинувачень актора в сексуальному насильстві

Автори продовження «Секс і місто» – серіалу «І просто так…» – вирізали сцени з Крісом Нотом, які мали показати у фінальній серії шоу. Про це повідомляє Variety.

За сюжетом, у першому епізоді «І просто так…» персонаж Нота, Джеймс Престон, він же Містер Біг, помирає від серцевого нападу після заняття на велотренажері Peloton. У фінальній серії Біг мав з’явитися в уяві Керрі (Сара Джессіка Паркер), коли вона розвіювала його прах на мосту Pont des Arts у Парижі.

Зрештою творча команда «І просто так…» вирішила, що сцени з Нотом у фіналі «були недостатньо значущими, щоб їх не вирізати».

Нагадаємо: раніше THR публікував заяви двох жінок, які розповіли, що Кріс Нот вчинив над ними сексуальне насильство. Постраждалі під псевдонімами Зої та Лілі розповіли, як познайомилися з Нотом і коли відбулися напади актора. Сам Нот заперечує звинувачення, заявивши, що ці «зустрічі були за згодою». У п’ятницю Daily Beast опублікував звинувачення третьої жінки, яка заявила, що Нот спробував зґвалтувати її у 2010 році. За словами представника актора, «Кріс не знає, хто ця особа». Після цього про домагання Нота розповіли ще дві жінки.

Раніше акторки «Секс і місто» Сара Джессіка Паркер, Синтія Ніксон і Крістін Девіс опублікували спільну заяву у відповідь на звинувачення Нота.

Фото: Frederick M. Brown

Розповісти друзям
0 коментарівпоскаржитись

Коментарі

Підписатись
Коментрарі завантажуються
щоб можна було лишати коментрі.
Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.