Views Comments Previous Next Search Wonderzine

КіноДивіться програму кінофестивалю «Молодість»

Який відбудеться вже в кінці серпня

Київський міжнародний кінофестиваль «Молодість» оголосив програму 49-го конкурсу, який відбудеться з 22 по 30 серпня.

Цього року покажуть близько 150 фільмів у міжнародній і національній конкурсних програмах. Також на фестивалі буде паралельна позаконкурсна програма.

Головна локація фестивалю – кінотеатр «Жовтень», який стане фестивальним центром. Тут показуватимуть конкурсну та позаконкурсну програми, а також українські прем’єри.

Міжнародний конкурс:

Короткометражний конкурс:

  • «Остання світлина батька», Стефан Джорджевіч
  • «Приватний сектор», Вітаутас Каткус
  • «Сцени з любовного життя», Міґель Афонсо
  • «Пісня хмар», Анкіт Поудел
  • «Супергерої без суперсили», Беатріче Балдаччі
  • «Іспит», Соня К. Хадад
  • «У місяць кохання», Шашанк Валіа
  • «Легкі гроші», Айзек Найтс-Вошборн
  • «Серед мигдалевих дерев», Марі Лєфлок
  • «Одягнена в дощ», Маріанн Метів’є
  • «Унікальна нагода», Жоель Курц
  • «Бульмастиф», Анастасія Буковська
  • «Святковий день», Софія Бост
  • «Інстинкт», Педро Касавекк’я
  • «Чорне сонце», Арда Чільтепе
  • «Дівич-вечір Вард», Морад Мостафа

Повнометражний конкурс:

  • «Цілковито нормальна родина», Малу Рейманн
  • «Копач», Йоргіс Грігоракіс
  • «Особливі прикмети», Фернанда Валадес
  • «Біг дітей», Барбара Отт
  • «Твій хід», Міріам Верро
  • «Мій ранковий сміх», Марко Джорджевіч
  • «Охос-Неґрос», Марта Лайяна, Івет Кастело
  • «Парфенон», Мантас Кведаравічюс
  • «Пісня без назви», Меліна Леон
  • «Смерть кіно та мого батька», Дані Розенберґ
  • «Смак фо», Маріко Бобрік
  • «Двоє», Філіппо Менеґетті

Сонячний зайчик:

  • «Цілковито нормальна родина», Малу Рейманн
  • «Суховій», Даніел Ноласку
  • «Ношу тебе з собою,» Гайді Юінґ
  • «Лінґва франка», Ізабель Сандовал
  • «Моффі», Олівер Германус
  • «Без образ», Фараз Шаріат
  • «Психозія», Марі Ґрато Соренсен
  • «Ріалто», Пітер Макі Бернз
  • «Свята Френсіс», Алекс Томпсон
  • «Друга зірка праворуч», Рут Кауделі
  • «Адвокат», Ромас Забараускас
  • «Поцілунок у сутінках», Рей Йенґ
  • «Двоє», Філіппо Менеґетті

Національний конкурс:

Короткометражні фільми:

  • «Бульмастиф», Анастасія Буковська
  • «Прощавай, Свєто» Настя Канарьова
  • «Життя лінивого бєздєльніка», Роман Кологойда
  • «Маленький диктатор», Олександра Бровченко
  • «Ми більше ніколи не заблукаємо разом», Євген Кошин
  • «Я тут», Олена Янковська
  • «Колообіг», Олексій Радинський
  • «Прибічник», Сергій Найда
  • «Сурогат», Стас Сантімов
  • «Врятуйте мене, лікарю!», Дмитро Грешко
  • «Знаки», Наталія Ільчук
  • «Кегельбан», Ахмеді-Ернес Сарихаліл
  • «Сама собі тут», Анна Дудко
  • «На шляху назад», Микола Рідний
  • «Потвора», Віктор Скуратовський
  • «Дім, милий дім», Анна Морозова
  • «Схрон», Оксана Войтенко
  • Run Away, Андрій Кокура
  • «Зонґ», Еліас Парвулеско, Тета Цибульник, Світлана Потоцька
  • «Материнство», Наталія Ільчук
  • «Не вдома», Олександр Чернобай
  • «Монолог. Один», Гаяне Джагінян
  • «Так мут співати», Діана Горбань, Анна Ютченко
  • «Вода», Даша Волга

Teen Screen:

  • «Щ – це щастя», Джон Шиді
  • «Оскар і Ліллі: Там, де нас ніхто не знає», Араш Т. Ріагі
  • «Опалені сонцем», Кароліна Гельсґард
  • «Суне – друг нареченого», Йон Гольмберґ
  • «Клуб потворних дітей», Йонатан Елберс
  • «Вовки, Семюел», Кіші Леопо
  • «Малюк Санджи», Ґудон Чжан
Розповісти друзям
0 коментарівпоскаржитись

Коментарі

Підписатись
Коментрарі завантажуються
щоб можна було лишати коментрі.
Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.