Star Views + Comments Previous Next Search Wonderzine

КіноУ США опублікували переможців премії «Золотий глобус». Раніше їй оголосили бойкот

Список найкращих фільмів і серіалів 2021 року

Журі Голлівудської асоціації іноземної преси (HFPA) оголосило переможців 79-ї кінопремії «Золотий глобус». Церемонія відбулася готелі The Beverly Hilton без зірок, преси та телевізійної трансляції.

Бойкот премії оголосили після дослідження, яке оприлюднили у 2021 році, що показало відсутність расового різноманіття серед журі, що обирає переможців. Тоді зірки почали висловлюватися про необхідність змін HFPA і премії. Скарлетт Йоганссон розповіла, що стикалася з «сексистськими питаннями та зауваженнями деяких членів HFPA, які межували з сексуальними домаганнями», а канал NBC, який раніше вів трансляцію церемонії, відмовився показувати її цього року.

Зрештою церемонія пройшла в закритому колі, а список переможців опублікували на сайті премії. Серед переможців – режисерка Джейн Кемпіон за драму «У руках пса», яку теж відзначили, Ніколь Кідман за роль у фільмі «Бути Рікардо», а також Рейчел Зеглер, яка зіграла в новій адаптації мюзиклу «Вестсайдська історія».

Фільми

НАЙКРАЩИЙ ДРАМАТИЧНИЙ ФІЛЬМ

ПЕРЕМОЖЕЦЬ: «У руках пса» / The Power of the Dog

НОМІНАНТИ:

  • «Белфаст» / Belfast
  • «CODA» / CODA
  • «Дюна» / Dune
  • «Король Річард: виховуючи чемпіонок» / King Richard

НАЙКРАЩИЙ РЕЖИСЕР

ПЕРЕМОЖНИЦЯ: Джейн Кемпіон («У руках пса»)

НОМІНАНТИ:

  • Кеннет Брана («Белфаст»)
  • Меггі Джиленгол («Загублена донька»)
  • Стівен Спілберг («Вестсайдська історія»)
  • Деніс Вільньов («Дюна»)

НАЙКРАЩИЙ АКТОР У ДРАМАТИЧНОМУ ФІЛЬМІ

ПЕРЕМОЖЕЦЬ: Вілл Смітт («Король Річард: виховуючи чемпіонок»)

НОМІНАНТИ:

  • Магершала Алі («Лебедина пісня»)
  • Хав’єр Бардем («Бути Рікардо»)
  • Бенедикт Камбербетч («У руках пса»)
  • Дензел Вашингтон («Трагедія Макбета»)

НАЙКРАЩА АКТОРКА В ДРАМАТИЧНОМУ ФІЛЬМІ

ПЕРЕМОЖНИЦЯ: Ніколь Кідман («Бути Рікардо»)

НОМІНАНТИ:

  • Джессіка Честейн («Очі Тіммі Фей»)
  • Олівія Колман («Загублена донька»)
  • Леді Гага («Дім Gucci»)
  • Крістен Стюарт («Спенсер»)

НАЙКРАЩИЙ КОМЕДІЙНИЙ ФІЛЬМ АБО МЮЗИКЛ

ПЕРЕМОЖЕЦЬ: «Вестсайдська історія» / West Side Story

НОМІНАНТИ:

  • «Сірано» / Cyrano
  • «Не дивися вгору» / Don't Look Up
  • «Лакрична піца» / Licorice Pizza
  • «Тік-так, бум!» / Tick, Tick...Boom!

НАЙКРАЩИЙ АКТОР ПЕРШОГО ПЛАНУ В КОМЕДІЙНОМУ ФІЛЬМІ ЧИ МЮЗИКЛІ

ПЕРЕМОЖЕЦЬ: Ендрю Гарфілд («Тік-так, бум!»)

НОМІНАНТИ:

  • Леонардо Ді Капріо («Не дивись угору»)
  • Пітер Дінклейдж («Сірано»)
  • Купер Гофман («Лакрична піца»)
  • Ентоні Рамос («На висотах Нью-Йорка»)

НАЙКРАЩА АКТОРКА ПЕРШОГО ПЛАНУ В КОМЕДІЙНОМУ ФІЛЬМІ ЧИ МЮЗИКЛІ

ПЕРЕМОЖЕЦЬ: Рейчел Зеглер («Вестсайдська історія»)

НОМІНАНТИ:

  • Маріон Котіяр («Аннетт»)
  • Алана Хейм («Лакрична піца»)
  • Дженніфер Лоуренс («Не дивися вгору»)
  • Емма Стоун («Круелла»)

Серіали

НАЙКРАЩИЙ ДРАМАТИЧНИЙ СЕРІАЛ

ПЕРЕМОЖЕЦЬ: «Спадщина» / Succession

НОМІНАНТИ:

  • «Люпен» / Lupin
  • «Ранкове шоу» / The Morning Show
  • «Поза» / Pose
  • «Гра в кальмара» / Squid Game

НАЙКРАЩИЙ АКТОР ПЕРШОГО ПЛАНУ В ДРАМАТИЧНОМУ СЕРІАЛІ

ПЕРЕМОЖЕЦЬ: Джеремі Стронг («Спадщина»)

НОМІНАНТИ:

  • Браян Кокс («Спадщина»)
  • Лі Чон-Че («Гра в кальмара»)
  • Біллі Портер («Поза»)
  • Омар Сі («Люпен»)

НАЙКРАЩА АКТОРКА ПЕРШОГО ПЛАНУ В ДРАМАТИЧНОМУ СЕРІАЛІ

ПЕРЕМОЖНИЦЯ: Ем Джей Розрігез («Поза»)

НОМІНАНТИ:

  • Узо Адуба («Пацієнтки»)
  • Дженніфер Еністон («Ранкове шоу»)
  • Крістін Барінскі («Хороша боротьба»)
  • Елізабет Мосс («Оповідь служниці»)

НАЙКРАЩИЙ КОМЕДІЙНИЙ СЕРІАЛ

ПЕРЕМОЖЕЦЬ: «Хитрощі» / Hacks

НОМІНАНТИ:

  • «Тед Лассо» / Ted Lasso
  • «Вбивства в одній будівлі» / Only Murders in The Building
  • «Велика» / The Great
  • «Собаки резервації» / Reservation Dogs

НАЙКРАЩИЙ АКТОР ПЕРШОГО ПЛАНУ В КОМЕДІЙНОМУ СЕРІАЛІ

ПЕРЕМОЖЕЦЬ: Джейсон Судейкіс («Тед Лассо»)

НОМІНАНТИ:

  • Мартін Шорт («Вбивства в одній будівлі»)
  • Стів Мартін («Вбивства в одній будівлі»)
  • Ніколас Холт («Велика»)
  • Ентоні Андерсон («Темніють»)

НАЙКРАЩА АКТОРКА ПЕРШОГО ПЛАНУ В КОМЕДІЙНОМУ СЕРІАЛІ

ПЕРЕМОЖНИЦЯ: Джин Смарт («Хитрощі»)

НОМІНАНТИ:

  • Ханна Ейнбіндер («Хитрощі»)
  • Ель Феннінг («Велика»)
  • Айза Рай («Біла ворона»)
  • Трейсі Елліс Росс («Темніють»)

НАЙКРАЩИЙ МІНІСЕРІАЛ, АНТОЛОГІЯ ЧИ ТЕЛЕФІЛЬМ

ПЕРЕМОЖЕЦЬ: «Підземна залізниця» / The Underground Railroad

НОМІНАНТИ:

  • «Ломка» / Dopesick
  • «Покоївка» / Maid
  • «Американська історія злочинів: Імпічмент» / Impeachment: American Crime Story
  • «Мейр з Істтауна» / Mare of Easttown

НАЙКРАЩА АКТОРКА ПЕРШОГО ПЛАНУ В МІНІСЕРІАЛ, АНТОЛОГІЇ ЧИ ТЕЛЕФІЛЬМІ

ПЕРЕМОЖНИЦЯ: Кейт Вінслет («Мейр з Істтауна»)

НОМІНАНТИ:

  • Джессіка Честейн («Сцени з подружнього життя»)
  • Синтія Еріво («Геній»)
  • Елізабет Олсен («ВанжаВіжн»)
  • Маргарет Квеллі («Покоївка»)

НАЙКРАЩИЙ АКТОР ПЕРШОГО ПЛАНУ В МІНІСЕРІАЛ, АНТОЛОГІЇ ЧИ ТЕЛЕФІЛЬМІ

ПЕРЕМОЖЕЦЬ: Майкл Кітон («Ломка»)

НОМІНАНТИ:

  • Пол Беттані («ВандаВіжн»)
  • Оскар Айзек («Сцени з подружнього життя»)
  • Юен Мак-Грегор («Холстон»)
  • Тахар Рахім («Змій»)

Фото: © 2021 20th Century Studios

Розповісти друзям
0 коментарівпоскаржитись

Коментарі

Підписатись
Коментрарі завантажуються
щоб можна було лишати коментрі.
Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.