Star Views + Comments Previous Next Search Wonderzine

СеріалиНове ім’я: акторка серіалів «Локі» та «Ранкове шоу» Гугу Мбата-Роу

Нове ім’я: акторка серіалів «Локі» та «Ранкове шоу» Гугу Мбата-Роу — Серіали на Wonderzine

Майбутня зірка Marvel і соціальна активістка

У РУБРИЦІ «НОВЕ ІМ’Я» ми розповідаємо про перспективних акторів, музикантів, режисерів та інших творчих людей, імена яких усе частіше з’являються у стрічках соцмереж і на сторінках журналів.

Фото: Gugu Mbatha-Raw (1, 2)

Гугу Мбата-Роу


Хто це: англійська акторка театру й кіно, посолка ООН у справах біженців

На стримінговому сервісі Disney+ стартував серіал «Локі» від Marvel Studios. У всесвіті Marvel Локі – бог хитрощів, який з’являється на різних етапах історії людства й упливає на перебіг подій. Режисеркою проєкту стала Кейт Геррон, а головним сценаристом Майкл Волдрон. До ролі Локі повернувся Том Гіддлстон.

Суддю Равонну Рейнслайнер у серіалі грає акторка Гугу Мбата-Роу. Її героїня володіє високим інтелектом і різними техніками рукопашного бою. Прикметно, що більшість героїнь, яких утілює Гугу в кіно, – це сильні, впевнені в собі жінки, які відстоюють власну гідність.

З дитинства Гугу Мбата-Роу цікавилася творчістю: вчилася грати на саксофоні та брала участь у постановках місцевих музичних театрів. Перші ролі Гугу – Джульєтта та Клеопатра, яких вона втілила протягом навчання в Королівській академії драматичного мистецтва, а в образі Офелії Мбата-Роу постала на Бродвеї. В інтерв’ю The Guardian акторка пригадує, що росла в часи адаптацій романів Джейн Остін, у яких «темношкірі люди не фігурували або виступали в ролі підданих».

Значний успіх прийшов до акторки із серіалом «Під прикриттям» на каналі NBC. Одразу дві номінації премії Британського незалежного кіно приніс фільм «Белль», що порушив питання расизму й работоргівлі. Відтоді акторка вирішила братися за ролі, які допомагають руйнувати стереотипи: бісексуальна героїня в серіалі «Чорне дзеркало», постраждала від сексуального насильства в «Ранковому шоу», перша в історії темношкіра переможниця конкурсу «Міс Усесвіт» у стрічці «Погана поведінка». «Я думаю, що завжди робила вибір на користь феміністських історій, свідомо чи ні», – зізнається Гугу. Як визнання за свою роботу, Мбата-Роу була номінована на BAFTA Rising Star Award.

У вільний від акторства час Гугу Мбата-Роу бере участь у соціальних ініціативах. Цьогоріч її призначили посолкою ООН у справах біженців. Мбата-Роу знайома з цією темою не за чутками, адже політичним біженцем був її тато – активіст проти апартеїду в ПАР.

Акторка підтримує ініціативи Агентства ООН у справах біженців. Наприклад, під час візиту до Уганди вона зустрічалася з жінками-біженками, які пережили сексуальне насильство, та відвідувала табір, де мешкають африканські біженці з альбінізмом. Про цей досвід Гугу розповідала британському Vogue.

Зараз Мбата-Роу знімається у психологічному трилері The Girl Before від HBO Max і BBC One. Акторка зіграє дівчину Джейн, яка переїжджає до ідеального, на перший погляд, будинку за проєктом загадкового архітектора. Коли головна героїня дізнається, що попередня орендаторка загинула в цьому будинку, то починає перейматися за своє майбутнє.

У своєму Instagram-акаунті Гугу ділиться роздумами про важливі події у світі, особистими фото та професійними успіхами. Тут можна побачити й бекстейджі зі зйомок «Локі».

Розповісти друзям
0 коментарівпоскаржитись

Коментарі

Підписатись
Коментрарі завантажуються
щоб можна було лишати коментрі.
Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.