Star Views + Comments Previous Next Search Wonderzine

РівністьВ Угорщині видавництво зобов’язали друкувати попередження в книзі казок з ЛГБТ-персонажами

На думку уряду, у книзі є «поведінка, несумісна з традиційними гендерними ролями»

Уряд Угорщини зобов’язав видавництво друкувати попередження на початку книги «Країна чудес для кожного» про наявність ЛГБТ-персонажів, розповідає The Guardian.

На думку уряду, попередження про казки, які містять «поведінку, несумісну з традиційними гендерними ролями», потрібні для «захисту споживачів». А в 2020-му прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан у 2020-му назвав цю книгу «гомосексуальною пропагандою».

«Книга продається як казка, названа так на обкладинці й оформлена відповідно, але вона приховує той факт, що вона зображує поведінку, що не відповідає традиційним гендерним ролям», – ідеться в заяві урядового офісу в Будапешті.

Збірка казок «Країна чудес для кожного» – ініціатива асоціації Labrisz із захисту та допомоги лесбійкам, бісексуалкам і транс-жінкам. Збірка має на меті навчити дітей поважати різних людей. Зокрема, у книзі є вірш про принца, який одружується з іншим принцом.

Це не перший прояв дискримінації ЛГБТ-спільноти в Угорщині. У грудні 2020 року уряд заборонив одностатевим парам всиновлювати дітей, а в травні в країні заборонили змінювати стать. Також конституція країни визначає сім’ю як законний союз чоловіка і жінки, що унеможливлює одностатеві шлюби.

Розповісти друзям
0 коментарівпоскаржитись

Коментарі

Підписатись
Коментрарі завантажуються
щоб можна було лишати коментрі.
Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.