Star Views + Comments Previous Next Search Wonderzine

ЖиттяЩо подивитися: відеокурс від Українського інституту про історію Криму

Щоб за допомогою фактів донести світу, що Крим – це Україна

У вирі сучасних подій ми знову переконуємося, що знати історію своєї країни й світу важливо та завжди на часі. Саме тому для популяризації історії й культури Криму Український інститут спільно зі студією онлайн-освіти створили курс Crimea: History and People.

Матеріал подається у формі коротких лекцій від двох спікерів, які англійською мовою доступно пояснюють важливі теми про Кримський півострів. Курс містить 10 секцій, у яких розповідають про ранню історію Криму в період Кримського ханату, анексію півострова тогочасною російською імперією, життя кримчан у період існування СРСР, а також про Крим як частину незалежної України, його культуру й традицій. Програма розроблена науковцями України й Туреччини.

У лекціях надають усю найважливішу інформацію про Крим, що потрібно знати, щоб розбиратись у кримському питанні, апелювати історичними даними й уміти розрізняти пропаганду росії щодо історії Кримського півострова від реальних фактів.

Усі матеріали безкоштовні й доступні за посиланням на освітній платформі Udemy. Для того, щоб долучитися до курсу, потрібно зареєструватися.

Якщо бажаєте поглибити свої знання в історії України, ми підготували матеріал з 20 цікавими ресурсами, які допоможуть вам у цьому.

Текст: Аліна Древницька

Розповісти друзям
0 коментарівпоскаржитись

Коментарі

Підписатись
Коментрарі завантажуються
щоб можна було лишати коментрі.
Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.