Star Views + Comments Previous Next Search Wonderzine

ЖиттяПолонена поліцейська з Маріуполя, імовірно, потрапила до колонії в Оленівці

22-річна Мар’яна перебуває в полоні з травня

Протягом трьох місяців бойовики так званої «ДНР» тримають у полоні 22-річну поліцейську з Маріуполя – Мар’яну Чечелюк. Про це пише Zmina з посиланням на дописи близьких Мар’яни.

Допис про Мар’яну, який активно поширюють українці, опублікувала її подруга Катерина. За її словами, до початку повномасштабного вторгнення Мар’яна працювала слідчою в поліції Маріуполя. З кінця лютого дівчина була в місті та допомагала людям, а згодом опинилася на території заводу «Азовсталь» разом із сестрою.

1 травня Мар’яна із сестрою евакуювалися в село Безіменне, де росіяни облаштували фільтраційний табір. За словами Катерини, тоді Чечелюк затримали та забрали до окупованого Донецька через те, що вона працює у правоохоронних органах. Там її помістили в СІЗО, а звідти – відправили до колонії в Оленівці. Точне місцеперебування Мар’яни невідоме.

Батько полоненої Віталій Чечелюк зауважив, що не розуміє причини затримання Мар’яни. «До війни працювала в поліції лише два місяці слідчою. Навіщо затримали? І тримають так довго, коли інших лише місяць!», – написав він.

Розповісти друзям
0 коментарівпоскаржитись

Коментарі

Підписатись
Коментрарі завантажуються
щоб можна було лишати коментрі.
Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.