Star Views + Comments Previous Next Search Wonderzine

НовиниУкраїна здобула дві медалі в перший день чемпіонату Європи з жіночої боротьби

У другий день Україна буде представлена в чотирьох сутичках

Україна здобула дві медалі за перший день фіналів чемпіонату Європи з жіночої боротьби. Про це повідомляє «Суспільне».

19-річна дебютантка Олександра Хоменець виграла «срібло» у вазі до 55 кг. Її суперницею стала румунка Андреас Беатріс Ана – бронзова призерка чемпіонату Європи-2019. Хоча Хоменець вийшла вперед, провівши успішні атаки, румунка змогла набрати чотири очки в останні секунди матчу та завоювати «золото».

Анна Белінська перемогла у «втішному фіналі» та здобула «бронзу» у вазі до 68 кг. У першому матчі борчиня поступилася чемпіонці світу та Європи Ірині Рингач. Попри поразку, Белінська змогла поборотися за медаль у втішній сутичці. У бронзовому матчі її суперницею стала чешка Адела Ганзлічкова – срібна призерка Євро-2019. Белінській вдалося здобути перемогу з перевагою в три очки.

У другий день фіналів Україна буде представлена в двох сутичках за «золото» та двох – за «бронзу».