Star Views + Comments Previous Next Search Wonderzine

Новини«Я проти гріха». Ірина Федишин відповіла на критику через заяви про ЛГБТ-спільноту

Співачка поділилася думками про ЛГБТ, коментуючи результати «Євробачення»

Українська співачка Ірина Федишин опублікувала відповідь на критику щодо її заяв про ЛГБТ-спільноту в одному з недавніх інтерв’ю.

Раніше співачка заявила, що вважає приналежність до ЛГБТ-спільноти «великим гріхом». Федишин, яка була членкинею журі «Євробачення» від України, сказала, що їй було важко оцінювати виступи, бо в конкурсі брали участь багато представників ЛГБТ, але вона «абстрагувалася». Після публікації інтерв’ю користувачі мережі, медіа, а також українські зірки засудили ці заяви.

«Моя правда…Усім, хто зараз намагається перекрутити інформацію про ЛГБТ, я доношу до відома свою позицію з офіційної своєї сторінки: я не засуджую ЛГБТ-спільноту, засуджує Біблія, де чітко написано, що це один з найтяжчих гріхів. Я не проти жодної особи, я проти гріха. Але це їхнє життя, їх вибір, їхнє право. І кожен буде сам за себе відповідати перед Богом», – написала Федишин під дописом, де закрила коментарі.

Після цього співачка опублікувала ще одне звернення у своєму інстаграмі.

«В інтерв’ю я висловила свою думку. Як не хочете чути, то не питайте. Бо мені неприємно спілкуватися на такі теми [...] І не треба мені писати, щоб я виїжджала до москалів, тому що саме там пресують ЛГБТ. У нас не московський варіант. У нас український варіант. У нас ніхто нікого не пресує. Кожен будет відповідати перед Богом сам за себе», – сказала Федишин у відео.

Розповісти друзям
0 коментарівпоскаржитись

Коментарі

Підписатись
Коментрарі завантажуються
щоб можна було лишати коментрі.
Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.