Star Views + Comments Previous Next Search Wonderzine

Новини«Ми повинні захищати свободу». Стінг підтримав Україну під час концерту

Він заявив, що «війна в Україні – це абсурд, побудований на брехні»

Стінг оголосив промову про війну в Україну під час свого концерту на національному стадіоні у Варшаві. Музикант зупинив концерт і покликав на сцену польського актора Мацея Штура, який перекладав його промову.

У своєму зверненні Стінг закликав світ не полишати сподівання на демократію і здолати «брехню тирана». «Демократія зазнала нападу, її атакують усюди у світі. Якщо ми не захищатимемо її, то втратимо назавжди. Демократія – це іноді безлад. Демократія – це розчарування. Демократія буває неефективною. Вона потребує постійної уваги. Але за неї все ж варто боротися», – зазначив Стінг.

Він додав, що альтернатива демократії – тиранія. Він наголосив, що «війна в Україні – це абсурд, побудований на брехні».

«Альтернативи демократії – насильство, пригноблення, поневолення й мовчання. Ця альтернатива називається тиранією, і будь-яка тиранія заснована на брехні [...] Треба ризикнути й відстояти своє право говорити правду. Наш розум повинен залишатися вільним, ми повинні захищати свободу, бути у своєму розумі й тілі», – наголосив Стінг.

Музикант підкреслив, що тиран бреше своїй нації, світу, а насамперед – самому собі. «Якщо ми проковтнемо цю брехню, то вона нас з’їсть, але брехня страшенно боїться правди. Правду треба почути. І ми не можемо програти цю битву», – завершив під оплески глядачів Стінг.

Після промови музикант виконав свою пісню Fragile.

Розповісти друзям
0 коментарівпоскаржитись

Коментарі

Підписатись
Коментрарі завантажуються
щоб можна було лишати коментрі.
Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.