Star Views + Comments Previous Next Search Wonderzine

НовиниАнглія здобула історичну перемогу на жіночому чемпіонаті Євро-2022

Матч обслуговувала українка Катерина Монзуль

Збірна Англії здобула історичну перемогу в боротьбі з Німеччиною у фіналі жіночого чемпіонату Європи з футболу. Про це пише BBC.

Фінальний матч обслуговувала українська арбітриня Катерина Монзуль. Перший гол забила англійка Елла Тун на 62 хвилині. За 17 хвилин німкеня Ліна Магуль зрівняла рахунок. В овертаймі переможний м’яч забила Хлої Келлі на 111 хвилині. Матч завершився з рахунком 2:1.

Це перший успіх збірної Англії на великому турнірі після Чемпіонату світу серед чоловіків 1966 року. На рахунку німецької команди вісім виграних титулів, що є рекордом.

Королева Єлизавета II привітала футболісток з історичною перемогою. «Чемпіонати й ваші виступи в них заслужено завоювали похвалу. Однак ваш успіх виходить далеко за межі трофею, який ви так заслужено здобули. Ви всі показали приклад, який буде надихати дівчат і жінок сьогодні, а також майбутні покоління», – ідеться в заяві королеви.