Star Views + Comments Previous Next Search Wonderzine

НовиниУ Туреччині суддя отримав 2 роки позбавлення волі через критику довжини спідниці адвокатки

На її підтримку виступили інші адвокати

У Туреччині суддю Мехмета Йойлу засудили до 2 років, 3 місяців і 6 днів позбавлення волі за образу адвокатки Тугдже Четін. Про це у Facebook повідомив журналіст Осман Пашаєв.

Два роки тому Тугдже Четін виступала в стамбульському суді з трудових питань. Тоді її перервав суддя Мехмет Йойлу через те, що адвокатка була в «занадто короткій» мініспідниці. Він на око визначив, що спідниця вище коліна більше ніж на 15 см, і спробував сфотографувати та скласти протокол на Четін.

Після інциденту на Йойлу почали скаржитися до Ради Суддів і Прокурорів, яка розглядає дисциплінарні справи та дає дозвіл на передачу справ прокурорів і суддів до суду. Верховний суд звинуватив Йойлу за статтею «Образа громадського діяча при виконанні своїх обов’язків».

Як наголошує Пашаєв, турецький закон про адвокатуру в частині зовнішнього вигляду достатньо детально прописує колір костюма, сорочки та краватки для адвокатів і адвокаток. У статті також вказано, що довжина спідниці або сукні «повинні відповідати честі й гідності професії». Окрім цього, поверх одягу всі зобов’язані одягати мантію.

Стамбульські адвокати підтримали Четін: вони заповнили зал і вимагали вибачень від судді. Один із колег Четін, Ібраїм Карслі, прийшов у спідниці до Палацу правосуддя на знак протесту.

Розповісти друзям
0 коментарівпоскаржитись

Коментарі

Підписатись
Коментрарі завантажуються
щоб можна було лишати коментрі.
Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.