Star Views + Comments Previous Next Search Wonderzine

НовиниУ США на випускному директор намагався зірвати промову учня, який розповідав про свій камінг-аут

У мантії з кольорами веселки

Директор старшої школи в Нью-Джерсі намагався зірвати виступ 18-річного учня Брайса Дершема, коли він почав розповідати про свої проблеми з психічним здоров’ям і камінг-аут. Про це пишуть Independent.

На відео, яке опублікував батько Дершема, видно, як хлопець починає промову, стоячи у мантії з кольорами веселки. Приблизно через хвилину до нього підходить директор, він забирає аркуші з текстом і вимикає мікрофон. Тоді публіка починає підтримувати оплесками Дершема, і він продовжує промову, яку знав напам’ять.

У промові він наголосив, як важко буває пізнати себе, незважаючи на підтримку оточення, відповідати очікуванням суспільства, а також поділився, що пів року лікувався від анорексії.

«Ти не самотній у своїй боротьбі. Тобі ніколи не треба страждати в тиші. Якщо в тебе були проблеми чи будуть, я тобі вірю. І я сподіваюся, що ви будете вірити іншим», – поділився Дершем.

Відомо, що адміністрація школи не схвалила текст промови Дершема перед випускним, і для нього написали іншу версію, яку він мав прочитати. Проте родина хлопця підтримала його рішення залишити початковий варіант промови.

Губернатор штату Нью-Джерсі Філ Мерфі поділився цим повідомленням щодо інциденту.

«Брайс Дершем, я так пишаюся вами, що ви говорите правду до влади, а також за вашу стійкість і мужність. Для всієї нашої ЛГБТК+ молоді: ви важливі, вас люблять, і ми будемо продовжувати боротися разом із вами за рівність, інклюзивність та повагу», – написав Мерфі.

Розповісти друзям
0 коментарівпоскаржитись

Коментарі

Підписатись
Коментрарі завантажуються
щоб можна було лишати коментрі.
Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.