Star Views + Comments Previous Next Search Wonderzine

НовиниМеланію Трамп звинувачують у звільненні співробітника через використання Grindr

Адміністрація знайшла його акаунт у застосунку для знайомств ЛГБТ-спільноти

Колишня прессекретарка Білого дому Стефані Грішем опублікувала мемуари I'll Take Your Questions Now: What I Saw in the Trump White House. У книзі вона розповіла, що адміністрація Меланії Трамп звільнила співробітника за використання Grindr – застосунку для знайомств представників ЛГБТ. Про це повідомляє Business Insider.

На початку 2018 року керівниця співробітників в адміністрації Меланії Трамп Ліндсі Рейнольдс повідомила Грішем, що одного з її друзів у Білому домі звільнили через «проблеми з допуском до системи безпеки». Він працював в адміністрації більше трьох років.

На думку Грішем, звільнення співробітника пов’язане з його сексуальною орієнтацією: «Той, хто визначав рівень допуску до секретних даних, наткнувся на його аккаунт Grindr і вирішив, що деякі з його матеріалів будуть ганебними для місіс Трамп».

Грішем звинуватила Меланію Трамп, написавши, що перша леді розсердилася, коли їй повідомили про звільнення, але нічого не зробила, що, за словами Грішем, було частиною «характеру Білого дому Трампа».

«Якби вона дійсно хотіла, щоб до її команди повернувся співробітник, якби вона була справді обурена, вона могла б щось зробити. Вона цього не зробила [...] Якщо цю людину дійсно звільнили тільки тому, що він був геєм і мав активний обліковий запис у Grindr, це жахливо», – поділилася Грішем.

Фото: Yahoo

Розповісти друзям
0 коментарівпоскаржитись

Коментарі

Підписатись
Коментрарі завантажуються
щоб можна було лишати коментрі.
Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.