Star Views + Comments Previous Next Search Wonderzine

НовиниВ Україні вдруге створили петицію про ратифікацію Стамбульської конвенції

Щоб законопроєкт внесли до Верховної Ради

В Україні створили петицію із закликом до президента внести законопроєкт про ратифікацію Стамбульської конвенції до Верховної Ради України. Авторкою виступила голова ГО «Інсайт» Олена Шевченко.

Відомо, що «Марш жінок» ініціювала та створила петицію у 2020-му та зібрала понад 25 тисяч необхідних голосів для її розгляду на сайті петицій до Президента України.

«Протягом останніх 2 років ми активно співпрацювали з різними органами державної влади та Міністерствами, очікуючи ратифікації Стамбульської конвенції, якої вимагає українське громадянське суспільство. Однак, попри наші зусилля та очікування мільйонів українських жінок, дітей і чоловіків, проєкт про ратифікацію Стамбульської конвенції не внесено навіть до порядку денного поточної сесії Верховної Ради України», – ідеться в тексті петиції.

Автори додають, що за даними нацполіції лише за 2020 рік було зареєстровано 211 тисяч звернень від жінок із приводу домашнього насилля. Щодня поліція фіксує приблизно 300 фактів домашнього насильства як щодо жінок, так і щодо дітей. Багато випадків залишаються невідомими, адже про них не повідомляють у поліцію. Зокрема, ситуація особливо загострилася через пандемію COVID-19, адже значна кількість жінок опинилися сам на сам зі своїми кривдниками вдома.

Підписати петицію можна за посиланням. Більше про важливість ратифікації Стамбульської конвенції читайте в нашому матеріалі.

Фото: Facebook

Розповісти друзям
0 коментарівпоскаржитись

Коментарі

Підписатись
Коментрарі завантажуються
щоб можна було лишати коментрі.
Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.