Star Views + Comments Previous Next Search Wonderzine

НовиниУкраїнська важкоатлетка стала чемпіонкою світу серед чоловіків і жінок у ривку

Із результатом 101 кілограм

Українська важкоатлетка Марія Гангур виборола золоту медаль у вправі «ривок» на чемпіонаті світу з важкої атлетики серед чоловіків і жінок. Про це повідомили у Федерації важкої атлетики України.

Чемпіонат світу серед чоловіків в жінок пройшов у Ташкенті (Узбекистан). У ваговій категорії до 59 кілограмів Гангур виборола золоту медаль у вправі «ривок» із результатом 101 кг. Марія перевершила чинну олімпійську чемпіонку й світову рекордсменку тайванку Ко Сінчунь, а також чемпіонку Європи-2021, представницю ФВАР Ольгу Тьо, які зупинилися на позначці 100 кілограмів.

Як повідомляє «Суспільне», це перша золота медаль України на цьому чемпіонаті в жіночій категорії за останні 18 років. Останні золоті нагороди здобувала Наталія Скакун ще 2003 року. Тоді вона стала найкращою в категорії до 63 кілограмів у поштовху й двоборстві.

У підсумку змагань Марія Гангур посіла загальне 4 місце з результатом 215 кілограмів.