Views Comments Previous Next Search Wonderzine

НовиниЛюди почали їсти менше цукру під час пандемії коронавірусу

Уперше за 40 років

Через пандемію коронавірусу люди почали їсти менше цукру вперше за 40 років – повідомляє Bloomberg.

Це пов’язано з тим, що через коронавірус кінотеатри, кафе, ресторани, спортивні стадіони в усьому світі закрилися на карантин, а тому продажі солодких напоїв і кондитерських виробів впали. Згідно з прогнозами Bloomberg, поки не відомо, коли великі компанії зможуть їх відновити.

За даними британської аналітичної компанії Czarnikow Group, протягом 2019–20 років споживання цукру у всьому світі зменшиться на 1,2%. Аналітик Бен Сід розповів, що люди споживають значно більше продуктів поза домом, ніж удома.

«Якщо ви йдете в кінотеатр, ви, ймовірно, вип’єте літр або навіть більше газованих напоїв під час перегляду фільму, водночас, на нашу думку, навряд ви вип’єте цілий літр під час перегляду Netflix», – додав Сід.

Згідно з даними компанії Czarnikow Group, опублікованими на Bloomberg, за перші три тижні квітня 2020 року обсяги Coca-Cola зменшилися приблизно на 25%, PepsiCo Inc. у Німеччині також очікують падіння доходу, а виробники кондитерської продукції повідомили, що їхні продажі знизилися ще до квітня.

Обкладинка: Rawpixel

Розповісти друзям
0 коментарівпоскаржитись

Коментарі

Підписатись
Коментрарі завантажуються
щоб можна було лишати коментрі.
Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.