Star Views + Comments Previous Next Search Wonderzine

НовиниУкраїнська важкоатлетка вперше за 27 років здобула три золоті медалі на чемпіонаті світу

Аліна Марущак стала найкращою в трьох видах змагань

Українська важкоатлетка Аліна Марущак стала абсолютною чемпіонкою в категорії до 81 кілограма – вона отримала золоті медалі одразу в трьох видах змагань на чемпіонаті світу в Ташкенті. Про це пише «Суспільне».

Спочатку Марущак виграла малу золоту нагороду в першому виді змагань – ривку. У третій спробі вона подужала вагу 113 кілограмів. Марущак також стала найкращою в поштовху, взявши 135 кілограмів у другій спробі. За сумою ривка й поштовху, 248 кілограмів, важкоатлетка також здобула «золото», ставши абсолютною чемпіонкою світу. До Марущак отримати 3 золоті медалі вдалося лише Тимуру Таймазову 27 років тому.

На цьому чемпіонаті Марущак стала першою з українок, яка завоювала титул чемпіонки в усіх трьох змаганнях. Наразі Україна здобула 6 медалей. Раніше Марія Гангур виборола золоту медаль у ривку.