Star Views + Comments Previous Next Search Wonderzine

НовиниУперше темношкіра спортсменка отримала золоту медаль на зимових Олімпійських іграх

Нею стала американська ковзанярка Ерін Джексон

Американська ковзанярка Ерін Джексон стала першою темношкірою жінкою, яка завоювала золоту медаль на зимових Олімпійських іграх в індивідуальних змаганнях. Про це пише The Guardian.

Джексон фінішувала з часом 37,04 секунди на дистанції 500 метрів для жінок. Вона випередила найближчу суперницю, японку Міхо Такаґі, на 0.08 секунди.

Водночас Джексон ледь не втратила можливість взяти участь у змаганнях. На американському відборі вона підслизнулася, тоді перемогу й право виступити на Іграх здобула бронзова призерка Олімпіади-2018 у команді та багаторазова чемпіонка світу Бріттані Боу. Як повідомляє «Суспільне», Боу відмовилася від цього місця, щоб Джексон змогла поїхати до Пекіна, розуміючи, що на рівні Кубка світу Ерін показувала кращі результати.

Після перемоги фігуристка додала, що сподівається стати прикладом для недостатньо представлених людей у спорті: «Сподіваюся, ми побачимо більше меншин, особливо в США, які виходять і беруть участь у зимових видах спорту».