Star Views + Comments Previous Next Search Wonderzine

НовиниОлена Зеленська звернулася до читачів ABC News із закликом допомогти Україні

Перша леді відзначила силу українок і необхідність підтримки Заходу

Американське медіа ABC News опублікувало звернення першої леді України Олени Зеленської, яка закликала світ допомогти Україні.

Зеленська звернулася до багатомільйонної аудиторії читачів ABC News, щоб нагадати, як мужньо ми боремося за мир в Україні, у Європі та в усьому світі.

У бесіді з ABC News Зеленська зазначила, що непокоїться за благополуччя свого чоловіка, на якого декілька разів намагалися скоїти замахи. «Як кожна жінка в Україні, наразі я боюся за свого чоловіка. Щоранку перед тим, як подзвонити йому, я молюся, щоб все було добре. Також я знаю, який він сильний і витривалий. Він здатний протистояти будь-чому, особливо коли захищає людей і те, що він любить», – розповіла перша леді України.

Також в інтерв‘ю Зеленська відзначила мужність українців, а також силу жінок, які народжують у бомбосховищах і заколисують дітей в укриттях. Окрім цього, перша леді наголосила на необхідності підтримки міжнародної спільноти.

Зеленська попросила «громадян Америки, Європи та всього світу» притягнути до відповідальності своїх лідерів за «мовчазне спостереження десятиліттями за тим, як зростав і міцнів режим, де не можна висловити свою думку, де націю перетворили на рабів».

«Лідери втратили шанс на повагу. Але ви ще цього не зробили! Сьогодні ключові життєві рішення приймаються в кабінетах людей, яких ВИ обрали лідерами у своїх країнах. Це ВИ дали і надаєте право діяти від вашого імені. І коли вони не діють, коли дають померти нашим дітям – це ВИ даєте їм це право», – написала перша леді України.

Зеленська наголосила, що для Заходу важливо зрозуміти, що Україна «захищає Європу та наші спільні цінності» і попросила НАТО закрити небо над Україною або хоча б надати літаки для самостійного захисту.

Розповісти друзям
0 коментарівпоскаржитись

Коментарі

Підписатись
Коментрарі завантажуються
щоб можна було лишати коментрі.
Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.