Star Views + Comments Previous Next Search Wonderzine

НовиниПершому російському окупанту оголосили підозру у зґвалтуванні жінки – Венедіктова

Його оголошено в розшук

Генеральна прокурорка України Ірина Венедіктова заявила, що першому російському окупанту повідомили про підозру у зґвалтуванні жінки в Київській області. Той разом із іншим російським військовим неодноразово ґвалтував жінку після вбивства її чоловіка.

За словами Венедіктової, до прокуратури надходить оперативна інформація про статеві злочини російських військових на окупованих територіях і в «гарячих точках».

Прокурори Київської області встановили російського військового, який убив беззбройного чоловіка та неодноразово зґвалтував його дружину.

«В одному із сіл Броварського району цей нелюд вдерся до приватного будинку та застрелив господаря. Після цього п‘яний окупант разом зі своїм співслужбовцем неодноразово ґвалтував дружину вбитого мирного мешканця, водночас погрожуючи їй насильством та зброєю. Навіть погрожував її малолітній дитині, яка була разом із потерпілою», — повідомила Венедіктова.

Окупанту повідомили про підозру в порушенні законів і звичаїв війни. За це загрожує від 8 років позбавлення волі до довічного ув’язнення. Його оголосили в розшук, до суду подали клопотання про затримання.

Венедіктова додала, що кожен російський військовий відповідатиме за злочини за всією суворістю закону.

Розповісти друзям
0 коментарівпоскаржитись

Коментарі

Підписатись
Коментрарі завантажуються
щоб можна було лишати коментрі.
Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.