Star Views + Comments Previous Next Search Wonderzine

СексНа кого підписатися: повчальні ролики від сексологині на Youtube-каналі Sexplanations

Ведуча відео – докторка Ліндсі Доу

Sexplanations – канал, присвячений секс-освіті, де зачіпають усі теми, що стосуються інтимних стосунків і не тільки. Його заснували клінічна сексологиня Ліндсі Доу в партнерстві з Генком Гріном. Слоган шоу – Stay Curious («Залишайся зацікавленим»).

Перші відео Sexplanations почали виходити ще у 2013 році. На початку Доу стикалася із критикою через вживання гендерно нейтральних слів й виступи за права ЛГБТ. У 2015-му видання The Daily Dot описало Sexplanations як «не лише досягнення у світі сексуальної освіти, але й в усьому світі YouTube». У червні 2017 року Доу додатково випустила подкаст Sexplanations.

У своїх роликах Доу обговорює як простіші сексуальні тем, так і ті, яких досі бракує на освітніх каналах. Докторка розповідає про секс-іграшки, гігієну, анатомію тіла, інтимні проблеми, секс на відстані, мастурбацію, згоду, захист і ще багато тем, про які цікаво послухати, навіть якщо ви не звертали на них увагу раніше. Ліндсі подає інформацію зрозуміло та з гумором, від чого її ще легше сприймати. На канал Sexplanations підписані 999 тисяч людей.

Розповісти друзям
0 коментарівпоскаржитись

Коментарі

Підписатись
Коментрарі завантажуються
щоб можна було лишати коментрі.
Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.