Star Views + Comments Previous Next Search Wonderzine

Ситуація«Дівчата, ну, не сваріться». Садового закликали вибачитися через сексистський коментар у бік колег

Інцидент стався під час засідання

Мера Львова Андрія Садового закликають вибачитися перед місцевою депутаткою Уляною Пак і директоркою юридичного департаменту міськради Геленою Пайонкевич. Очільник міста звернувся до них словом «дівчата» під час засідання. Про це повідомляє «Повага».

Інцидент трапився 13 серпня на засіданні, де обговорювали типові положення виконавчих органів міськради. Між Пак і Пайонкевич виникла дискусія, на яку відреагував Садовий.

«Дівчата, ну, не сваріться», – звернувся Садовий до колег.

Тоді Пайонкевич відповіла, що ніхто не свариться та продовжила розмову. Коли Пак попросила слова Садовий відповів: «Слово надає міський голова, дівчата».

На слова мера відреагував народний депутат від фракції «Європейська солідарність», членкинею якої є Пак, Микола Княжицький.

«А якби Уляна на сесії міськради називала мера хлопчиком, як би це сприймалося? Як образа. Чому «дівчинка» від мера до депутатки можна, а «хлопчик» до мера – ні? Та тому, що радянщина чи то совок досі в головах багатьох українців. Я прошу Андрія Садового публічно вибачитися перед Уляною Пак. Принаймні справжній мер європейського міста вчинив би так», – заявив Княжицький.

У коментарі виданню «50%» Пак поділилася, що не сприймає звернення Садового як образу, однак хотіла б, щоб у подальшому її «розцінювали як фахівчиню, а не як дівчинку».

Депутатка Львівської міськради Ольга Березюк також закликала Садового вибачитися в дописі на Facebook, додавши хештег #ятобінедівчатко.

«А є ще люди, які досі стверджують, що сексизму в політиці немає? Він є. І, на жаль, дуже часто це демонструють люди, які займають найвищі посади [...] Було б добре, якби Садовий попросив пробачення», – написала Березюк.

Розповісти друзям
0 коментарівпоскаржитись

Коментарі

Підписатись
Коментрарі завантажуються
щоб можна було лишати коментрі.
Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.