Star Views + Comments Previous Next Search Wonderzine

НовиниБренд Oliz створив хустки з репродукціями картин, щоб підтримати музеї

У рамках благодійного проєкту «Шовкове мистецтво»

Український бренд Oliz створив колекцію шовкових хусток, на яких зображені картини відомих митців. Відсоток від продажу передадуть на підтримку Одеського художнього музею.

Переглянути цей допис в Instagram

ШОВКОВЕ МИСТЕЦТВО ❤️ ⠀ На підтримку українських музеїв у рамках благодійного проєкту «Шовкове мистецтво» українці @oliz_brand створили колекцію шовкових хусток з репродукціями робіт з #OFAMcollection: «Купання овець» і «Ранок на морі» Івана Айвазовського, «Дубки» Герасима Головкова та «Жнива» Зінаїди Сребрякової ?? ⠀ Як кажуть представники бренда, «навіть у найскладніші часи в історії мистецтво було і є красивою «зброєю» проти розпачу — воно здатне надихати, коли важко, надавати сил, відволікати від рутини та дарувати невловиму, але разом з тим надміцну підтримку. Відомий вислів «Краса збереже світ» особливо актуальний сьогодні, коли ми так потребуємо споглядання прекрасного та прагнемо мати більше приводів пишатися своєю країною та її митцями. Саме тому ми хочемо підтримати музеї України та подарувати вам можливість мати свій особистий музей вдома». ⠀ Відсоток від продажу хусток піде на підтримку Одеського художнього — придбати їх можна вже на нашому сайті або безпосередньо в музеї на Софіївській, 5а. • photo @angelgolt model @lizunosby style @dianaonatskaya thanks to @ogonek.shop ? mua @cherkalinaa

Допис, поширений OFAM | Одеський художній музей (@odesa_finearts_museum)

На хустках із нової колекції зображені роботи «Дубки» Герасима Головкова, «Жнива» Зінаїди Серебрякової, «Купання овець» і «Ранок на морі» Івана Айвазовського.

«Навіть у найскладніші часи в історії, мистецтво було і є красивою «зброєю» проти розпачу воно здатне надихати, коли важко, надавати сил, відволікати від рутини та дарувати невловиму, але разом із тим надміцну підтримку», – написали представники бренду.

Придбати хустку можна на сайті або в Одеському художньому музеї.

Обкладинка: Одеський художній музей

Розповісти друзям
0 коментарівпоскаржитись

Коментарі

Підписатись
Коментрарі завантажуються
щоб можна було лишати коментрі.