Star Views + Comments Previous Next Search Wonderzine

НовиниСаміра Наср стала першою темношкірою головною редакторкою Harper's Bazaar

За 153 роки існування журналу

Модний журнал Harper's Bazaar уперше за всю історію існування призначив головною редакторкою темношкіру жінку. Нею стала колишня виконавча директорка відділу моди у Vanity Fair Саміра Наср, пише CNN.

Наср змінила Гленду Бейлі, яка в січні оголсила про те, що йде з посади головного редактора після 19 років роботи в журналі.

В одному з відео Наср сказала, що для неї велика честь стати головною редакторкою відомого видання в складний для країни період.

«Пишаючися тим, що я дочка ліванського батька й тринідадської матері, я маю широкий світогляд і переконана, що репрезентація важлива. Для мене дуже важливо почати новий розділ в історії Harper's Bazaar, висвітлюючи всіх людей, які, на мою думку, є надихаючими голосами нашого часу», − сказала Наср.

Також вона додала, що збирається розширити фокус видання й переосмислити, що таке модний журнал у сучасному світі. Зокрема, вона наголосила, що Harper's Bazaar має висвітлювати проблеми, з якими нині стикаються жінки, такі як нерівність на робочих місцях або обмеження репродуктивних прав.

Обкладинка: Samira Nasr

Розповісти друзям
0 коментарівпоскаржитись

Коментарі

Підписатись
Коментрарі завантажуються
щоб можна було лишати коментрі.
Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.