Star Views + Comments Previous Next Search Wonderzine

Wonder Україна – журнал для жінок. Наші теми – гендерна рівність, кар’єра, стосунки, секс, здоров’я, стиль, культура, усвідомленість.

Wonder Україна – є самостійним брендом і НЕ Є НІЧИЄЮ ФРАНШИЗОЮ. В складі засновників та кінцевих бенефеціарів медіа – лише українські громадяни.

Wonder Україна – це безпечний простір без шеймінгу та токсичності. Будь-яка дискримінація за ознаками статі, віку, походження, стану здоров’я або за будь-якими іншими в матеріалах видання є неприйнятною. Ми є відкритою спільнотою. Це видання українською мовою. Ми працюємо перш за все для читачів в Україні, тому публікуємо контент та комунікуємо українською на усіх платформах. Ми за гендерну рівність, займаємо активну феміністичну позицію і підтримуємо ЛГБТ+-спільноту. На Wonder Україна немає заборонених тем, а думка редакції завжди незалежна: ми рекомендуємо тільки те, у що віримо самі.

Ми були, є і будемо завжди незалежним бізнесом та медіа.

З питань співпраці з редакцією звертайтеся за адресою: editor@wonderzine.com.ua

Для комерційних запитів: adv@zdatni.com

Редакційна політика

Незалежна редакція

Wonderzine Україна не використовує приховану рекламу, ми не даємо нашим рекламодавцям так звані піар-бонуси і повністю розмежовуємо роботу відділу продажів і спецпроектів і роботу редакції. Наші редактори не займаються комерційними проектами. Всі тематичні спецпроекти чітко маркуються, і над ними працює окрема команда.

Реклама на сайті

Ми прагнемо, щоб реклама на наших сайтах була етичною, коректною та ефективною. Також ми категорично проти купівлі трафіку і завжди надаємо нашим рекламодавцям повну і коректну інформацію про розмір та склад аудиторії сайту, а також про ефективність розміщення.

Огляди та тести

Всі товари для оглядів і тестів редакція обирає незалежно і виходячи з інтересів читачів, цей вибір поза будь-якого впливу ззовні. Ми не беремо грошей з компаній за огляди, тести і лістинги.

Робота з позаштатними авторами

Більшість статей на сайті відображає особисту позицію автора, яка може не збігатися з думкою редакції. Редакція не дає трибуну авторам, які закликають до порушення законодавства, збуджують ворожнечу за релігійною, національною та іншими ознаками або принижують людську гідність.

Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.