Star Views + Comments Previous Next Search Wonderzine

НовиниСтінг перевипустив пісню Russians. Прибуток з якої передасть українським волонтерам

На гуманітарну і медичну допомогу українцям

Англійський співак та музикант Стінг випустив пісню «Russians» у версії гітари та віолончелі. Прибуток від релізу передадуть організації Help Ukraine Center - волонтерському логістичному центру, заснованому українськими бізнесменами для залучення гуманітарної та медичної допомоги з усього світу. Операційну підтримку здійснюватиме німецький благодійний фонд Ernst Prost, People for Peace – Peace for People.

«За багато років, що пройшли відколи я написав цю пісню, я майже ніколи її не співав, тому що уявити не міг, що вона знову стане актуальною. На жаль, через криваве та неймовірно хибне рішення однієї людини вторгнутися до мирної, нічим не загрожуючої йому сусідньої країни, ця пісня знову закликає нас усіх до гуманності. Для хоробрих українців, які борються проти цієї жорстокої тиранії, а також для багатьох росіян, які протестують проти того, що коїться, попри ризик ув’язнення – ми, всі ми, любимо своїх дітей. Зупиніть війну», – сказав Стінг.

Пісню «Russians» він написав у 1985 році та присвятив її Холодній війні (1946-1989). Вперше вона з’явилася в його дебютному альбомі The Dream of the Blue Turtles. Прослухати пісню можна на всіх цифрових платформах.

Розповісти друзям
0 коментарівпоскаржитись

Коментарі

Підписатись
Коментрарі завантажуються
щоб можна було лишати коментрі.
Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.