Star Views + Comments Previous Next Search Wonderzine

НовиниОкупанти утримують 3 тисячі маріупольців у фільтраційній в'язниці за проукраїнські погляди

Про це повідомив радник мера Петро Андрющенко

Окупанти утримують не менш ніж 3 тисячі маріупольців через активну проукраїнську позицію у приміщенні колишньої виправної колонії №52 в селищі Донецької області. Про це заявив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко в етері телемарафону, повідомляє «Громадське».

«У в’язниці в Оленівці, у цій фільтраційній тюрмі, сьогодні перебуває не менше трьох тисяч маріупольців. Тільки тому, що в них активна проукраїнська позиція. Хіба це не репресії, не політичні переслідування?» – сказав Андрющенко.

Радник мера Маріуполя додав, що по всьому місту та в Маріупольському районі знову відбувається «посилення репресивної машини». «Активно шукають людей, хто має посвідчення учасника бойових дій з 2014 року. І так само їх везуть на Донецьк. Тобто не до Оленівки, а до «славної» «Ізоляції», – повідомив Андрющенко.

Також він зазначив, що в Маріуполі, як порівняти з Мелітополем і Херсоном, «не та ситуація, щоб був організований рух опору». «І це, напевно, одна з відповідей, чому там досі немає навіть жодного натяку на нормальне життя, бо вони дуже бояться опору», – додав Андрющенко.

Розповісти друзям
0 коментарівпоскаржитись

Коментарі

Підписатись
Коментрарі завантажуються
щоб можна було лишати коментрі.
Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.