Star Views + Comments Previous Next Search Wonderzine

НовиниУкраїнка здобула срібну медаль зі стрибків у висоту на чемпіонаті світу

Рівень фіналу чемпіонату був одним із найвищих в історії

Українка Ярослава Магучіх здобула срібну медаль зі стрибків у висоту на Чемпіонаті світу з легкої атлетики. Як повідомляє «Суспільне», Україна отримує нагороду в жіночих стрибках у висоту на третьому чемпіонаті світу поспіль.

Як зазначили у виданні, ще до старту чемпіонату світу жіночі стрибки у висоту були найбільшою медальною надією для України: одразу три атлетки входять до найкращої десятки світового рейтингу. На самих змаганнях двом із трьох українок вдалося подолати кваліфікацію: Ярослава Магучіх та Ірина Геращенко зробили це без жодної помилки, тоді як Юлія Левченко не пройшла до фіналу.

Рівень фіналу цього чемпіонату світу був одним із найвищих в історії світових першостей. Одразу вісім атлеток узяли висоту 1.96 м – востаннє подібне було у 2009 році, коли це зробили сім спортсменок.

Чемпіонкою світу стала австралійка Елеанор Паттерсон, тоді як Магучіх здобула срібну медаль. Третє місце отримала Єлена Валортігара з Італії. Українка Ірина Геращенко фінішувала четвертою.