Star Views + Comments Previous Next Search Wonderzine

НовиниУкраїна показала найкращий результат в історії на чемпіонаті Європи з боксу серед жінок

Уперше в історії збірна виграла одразу три «золота»

У чорногорському місті Будва завершився чемпіонат Європи-2022 з боксу серед жінок, на якому збірна України здобула шість медалей, повідомляє «Суспільне».

Уперше в історії збірна виграла одразу три «золота», а також виборола одне «срібло» й дві «бронзи». Такий результат допоміг їм посісти друге місце в медальному заліку, поступившись Ірландії. Раніше українки ще не здобували три «золота» за одне Євро. Востаннє на такому рівні перемагали ще вісім років тому.

«Золото» Україні принесли Тетяна Коб (вагова категорії до 52 кілограмів), Анастасія Ковальчук (54 кілограми) і Марія Ловчинська (81 кілограм).

Срібну медаль виборола Марія Бова, яка ставала чемпіонкою світу у 2012 році. У фіналі в категорії до 63 кілограмів вона поступилася чинній чемпіонці світу – ірландці Емі Бродгерст.

Бронзові медалі за вихід до півфіналу отримали Анастасія Черноколенко (до 75 кілограмів) і Раїса Піскун (до 81 кілограма).