Star Views + Comments Previous Next Search Wonderzine

НовиниУкраїнська рапіристка Ольга Сопіт здобула «золото» на чемпіонаті Європи з фехтування U23

Це дебютна нагорода для України на чемпіонатах Європи U23 серед рапіристок

Українська рапіристка Ольга Сопіт здобула «золото» на чемпіонаті Європи з фехтування серед спортсменів U23, що розпочався в Будапешті. Про це пише «Суспільне Спорт».

У перший день змагань, 23 травня, відбулися турніри з жіночої рапіри й чоловічої шаблі. На перший були представлені чотири українки: окрім Ольги Сопіт, у змаганнях також узяли участь Дарія Миронюк і призерки юніорських змагань Кубка світу Аліна Полозюк і Крістіна Петрова.

Ольга Сопіт на шляху до фіналу перемогла британську спортсменку Амелі Тсанг (15:11), Ліор Друк (15:11) з Ізраїлю, українку Аліну Полозюк (15:11) й італійку Анну Крістіно (15:12). У фіналі Сопіт перемогла італійку Вітторію Чіампаліні (15:10).

Нагорода Ольги Сопіт дебютна для України на чемпіонатах Європи U23 серед рапіристок.