Star Views + Comments Previous Next Search Wonderzine

НовиниЕліна Світоліна обіграла відому тенісистку Вінус Вільямс на старті Вімблдону-2023

Вільямс вигравала цей турнір уже п'ять разів

Українська тенісистка Еліна Світоліна обіграла легендарну американську тенісистку Вінус Вільямс на старті Вімблдонського турніру. Про це пише «Дзеркало тижня».

Вінус Вільямс вигравала цей турнір уже п'ять разів. Утім, цього разу Еліна Світоліна здолала американську тенісистку у двох сетах (6:4, 6:3). Також під час гри Вільямс підвернула ногу й упала, через що їй довелося брати медичний тайм-аут.

У наступному колі Еліна Світоліна зіграє з бельгійкою Елісе Мертенс.

Також у друге коло Вімблдона вийшла українська тенісистка Леся Цуренко. Вона перемогла американку Клер Лю за підсумками трьох сетів – 6:3, 3:6, 6:4. Ще одна представниця України, Катерина Байндль, програла канадці Лейлі Фернандес – 4:6, 6:4, 4:6.

Вінус Вільямс – американська тенісистка, семиразова чемпіонка турнірів Великого шлема в одиночному розряді, чотириразова олімпійська чемпіонка, олімпійська медалістка й колишня перша ракетка світу. Вінус – старша сестра відомої тенісистки Серени Вільямс.