Star Views + Comments Previous Next Search Wonderzine

НовиниУкраїнські спортсменки здобули «золото» на чемпіонаті світу з кульової стрільби серед жінок

А одна зі спортсменок виграла бронзову медаль в індивідуальних змаганнях

Українські спортсменки Вікторія Рибовалова, Галина Авраменко й Валентина Гончарова здобули золоту медаль на чемпіонаті світу з кульової стрільби серед жінок.

Про це пише hromadske з посиланням на результати заліку від Міжнародної федерації спортивної стрільби.

Чемпіонат світу з кульової стрільби серед жінок відбувся в Баку, столиці Азербайджану. Загалом було понад 20 індивідуальних і командних змагань. Україну представляли Вікторія Рибовалова, Галина Авраменко й Валентина Гончарова. Під час командних змагань зі стрільби з 10-метрової відстані по рухомій мішені українські спортсменки здобули першість.

Крім того, в індивідуальних змаганнях із цієї дисципліни Валентина Гончарова здобула бронзову медаль. А Галина Авраменко й Вікторія Рибовалова посіли четверте і п’яте місця відповідно.

Чемпіонат світу з кульової й стендової стрільби розпочався в Баку 14 серпня, а триватиме до 1 вересня. Учасниці чемпіонату мають можливість отримати ліцензії на Олімпійські ігри в Парижі 2024 року.