Star Views + Comments Previous Next Search Wonderzine

НовиниСпортсменка Оксана Шишкова вдруге отримала золоту медаль на Паралімпіаді-2022

Усього в Україні вісім медалей

Українка Оксана Шишкова здобула другу золоту медаль на Паралімпійських іграх у Пекіні. Про це повідомляє «Суспільне спорт».

Перше золото Шишкова отримала в біатлоні в спринтерській дистанції. А друге – на 15-кілометровій дистанції в лижних перегонах з результатом 51:09 хвилини, що на хвилину випереджає срібну медалістку Лінн Казмар.

Перемога Оксани зберегла друге місце України в медальному заліку цьогорічної Паралімпіади. За три змагальні дні наші спортсмени здобули 8 медалей: 4 золота, 3 срібла й 1 бронзу.

Оксана Шишкова виступає в класі людей з порушенням зору. У її кар’єрі це четверта золота медаль зі здобутих 12.

«Коли я йшла на дистанцію, пам’ятала, що мій батько пішов на фронт захищати рідний Харків. Я харків’янка. Буду захищати свою Батьківщину тут, на біатлонній трасі», – процитував слова Шишкової після першої золотої медалі політик Валерій Сушкевич.