Star Views + Comments Previous Next Search Wonderzine

НовиниCondé Nast боротимуться за інклюзивність і расову різноманітність

Усі матеріали перевірятимуть перед публікацією

Видавництво Condé Nast, яке випускає журнали GQ, The New Yorker, Vanity Fair, Vogue та інші, повідомило, що боротиметься за інклюзивність і расову різноманітність. Про це сказав керівник Condé Nast Роджер Лінч.

Він також пообіцяв протягом найближчого часу призначити директора з різноманіття та інклюзивності, який «допоможе забезпечити справедливу репрезентацію у друкованому, цифровому та відео контенті». Крім того, Лінч додав, що у видавництво наймуть більше темношкірих працівників (наразі їх 30%).

«Тепер нам потрібно слухати, вчитися й приймати швидкі заходи, щоб стати позитивною силою в галузі», – сказав Лінч.

Це рішення прийняли після ситуації з попереднім керівником Condé Nast Ореном Катцеффом. Раніше він опублікував образливі твіти про жінок та мексиканських офіціантів.


Раніше також повідомлялося, що в межах челенджу #VogueChallenge, який набув популярності у травні, темношкірі користувачі створюють свої версії обкладинок модного журналу.

Головна редакторка Vogue Анна Вінтур вибачилася перед колегами за публікацію нетолерантних фото й текстів, а також за те, що журнал не надавав достатньо можливостей для темношкірих авторів, моделей, фотографів і дизайнерів.

Обкладинка: Flickr

Розповісти друзям
0 коментарівпоскаржитись

Коментарі

Підписатись
Коментрарі завантажуються
щоб можна було лишати коментрі.
Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.