Star Views + Comments Previous Next Search Wonderzine

ЖиттяЕкіпаж батальйону «Госпітальєри» потрапив у ДТП. Одна медикиня загинула

Про це повідомила командирка батальйону

Екіпаж медичного батальйону «Госпітальєри» потрапив у ДТП. Про це повідомила командирка батальйону Яна Зінкевич.

Автобус парамедиків «Кракен» зіштовхнувся з військовим автомобілем КрАЗ. Унаслідок цього одна медикиня загинула, є важкопоранені.

«Наше сонечко Австрійка, після 30 хвилин боротьби за життя, на жаль, померла. Вона отримала ушкодження голови, несумісне з життям. Останні роки вона проживала та мала родину в Австрії, але за покликом серця повернулася в Україну, щоб рятувати поранених, і за останні дні надала допомогу десяткам поранених», – написала Зінкевич.

Багато членів екіпажу отримали важкі поранення. Травматолог, який є громадянином Греції, отримав складну травму руки, внаслідок чого його права кисть ампутована. Він не зможе працювати за своєю спеціальністю.

«Анастезіолог Катя отримала важкі ушкодження ніг. Це був перший день її ротації. Анастезист Док, нейрохірург Юзік і водій Алекс отримали ушкодження середнього ступеня. Увесь екіпаж зараз знаходиться в лікувальних закладах та опісля проходитиме реабілітацію», – додала Зінкевич.

Прощання з загиблою медикинею відбудеться в четвер, 30 червня, у Михайлівському соборі о 12:30.

«Наш Кракен здійснив свою місію та вивіз стільки поранених скільки встиг, а це десятки врятованих життів. Зараз ми маємо провести в останній шлях наше сонечко Австрійку. І підтримати її родину. Прийдіть попрощатися зі справжньою героїнею, що вже безліч років проживала за кордоном і мала забезпечене життя, але за покликом серця повернулася в Україну, щоб рятувати поранених», – написала Зінкевич.

Раніше ми говорили із сестрами-близнючками із «Госпітальєрів», Софією та Соломією Артемчуками, про їхній вступ до добровольчого батальйону та чим вони займаються і як проживають новий етап війни.

Розповісти друзям
0 коментарівпоскаржитись

Коментарі

Підписатись
Коментрарі завантажуються
щоб можна було лишати коментрі.
Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.